قوانین و مقررات و حریم کاربران


کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت سینزگالری  و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می‌باشد، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمائید.

 

قوانین و مقررات عمومی

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول سینزگالری می‌باشد. در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌ها، مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود.

سینزگالری مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام نموده  و در صورت لزوم فروش خود را متوقف کند. همچنین کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهد شد.
حق قطع فروش تمامی محصولات یا قسمتی از آنها به هر دلیلی مانند به پایان رسیدن موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای سینزگالری مجاز می‌باشد.

خرید الکترونیکی:
خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده‌ی عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار است با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می‌گردد.
در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و چگونگی ارسال، کالا برای کاربر ارسال می‌شود.

 

ثبت سفارش

کاربر پس از انتخاب محصول می‌بایست نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نماید. ثبت سفارش به معنی اعلام انتخاب شیوه‌ی پرداخت، نوع ارسال و وارد کردن کلیه‌ی مشخصات خواسته شده در وب‌سایت سینزگالری می‌باشد.
انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در وب‌سایت سینزگالری کرده باشد تنها یکبار صورت می‌پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه‌ی مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از سینزگالری می‌باشد. لازم بذکر است ثبت نام در سینزگالری علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند کسب امتیاز، اطلاع از جشنواره‌ها و فروش‌های ویژه و برقراری ارتباط با فروشگاه به منظور خبررسانی در سایر موارد را نیز دارا می‌باشد.

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد سینزگالری محفوظ می‌ماند. در همین راستا از خریداران خود تقاضا داریم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایید.

دریافت سفارشات:
کلیه کالاهای سفارش داده شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط تیم سینزگالری کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌گردد.

 

روش های ارسال

ارسال محصولات در سینزگالری با توجه به شهر مورد نظر کاربر می‌باشد. ارسال سفارشات در تهران توسط پیک موتوری و در شهرستان‌ها توسط پست پیشتاز انجام می‌گردد.
در صورت ارسال با پست پیشتاز، مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می‌توانند به قسمت پیگیری سفارشات پستی مراجعه نمایند. تمامی مسئولیت تحویل کالا به عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 

مدت زمان تحویل

سینزگالری در راستای سرویس‌دهی هر چه بهتر به مشتریان خود، کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت نهایی سفارش در اختیار کاربران قرار می‌دهد و سفارش کاربران ساکن شهرستان‌ها، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری تحویل اداره پست تهران خواهد گردید اما مدت زمان تحویل بسته با توجه به روش پست پیشتاز و زمان اعلامی اداره پست جمهوری اسلامی بین 24 تا 72 ساعت پس از تحویل بسته خواهد بود و از حوزه اختیارات سینزگالری خارج است.

ضمانت و شرایط تعویض و استرداد کالا:

با توجه به اینکه زیورآلات جزو کالاهای بهداشتی محسوب شده و لزوم رعایت موارد بهداشتی در مورد آن صادق و لازم الاجراست فرصت تست فنی و وجود مغایرت کالاهای فروخته شده تنها 72 ساعت و فرصت انصراف از خرید تنها 24 ساعت تعیین گردیده است.
امید است با رعایت این اصل مهم فروشگاه را در رعایت هر چه بهتر موازین بهداشتی برای همگان یاری رسانید.

رویه‌‏های خدمات پس از فروش این فروشگاه با توجه به نوع مشکل پیش آمده، شامل مشکل فنی کالای خریداری شده، مغایرت کالای خریداری شدی با اطلاعات ثبت شده در سایت و انصراف از خرید است که تمامی این شرایط در بخش ارسال و برگشت کالا به تفصیل توضیح داده شده است.

در نظر داشته باشید که این شرایط فقط مشمول کالاهای موجود بوده و شامل کالاهای سفارشی و همچنین گوشواره‌ها (به دلیل رعایت اصول بهداشتی) نمی‌باشد.

 

نظرات کاربران

سینزگالری به منظور سهولت در انتخابی صحیح و مطمئن برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره‌مند گردند. از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید. در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می‌باشد.

همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات خود، سینزگالری نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و  در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت می‌باشد.

 

 حریم خصوصی

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج نام و نام‌خانوادگی، آدرس، کدپستی، شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سینزگالری جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

سینزگالری متعهد است پس از ثبت سفارش و ارسال تاییدیه به مشتری، با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در مکان و زمان مورد نظر تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده در مکان و زمان تعیین شده، خریدار موظف است برای تحویل مجدد، هزینه‌های مربوطه را پرداخت نماید.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده، سینزگالری هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت سینزگالری می‌پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع بوده و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.